Mine resultater sesongen 2019/20

Sølv i NM for lag i isfiske sammen med Paal og Magne Olav

 

15/12  Eltsjøen  NC 1     27 plass 

22/12  Myskacup 2  Sillongen 21 plass 

26/12  Tullreien Romjulsnappet  4 plass

28/12  Klubbmesterskap GTSFK  2 plass 

29/12 Kule på Våja  Gran Øståsen 3 plass

3/1     Kule på Ulvenvannet  11 plass

5/1     Høversjøen NC 2    16 plass 

11/1   Merkedammen ( lagkonk) 5 plass

12/1   Breivann NC 3   14 plass

12/1   Pimpel Sør Cup total 13 plass 

18/1   Kule på Hagatjern  24 plass

19/1   Kule på Verkensvannet 8 plass

19/1  Storsjøen Åpent stevne ( AVLYST)

25/1   Kule på Garsjøen 3 plass 

26/1  Lauvnesvannet NC 4   11 plass

1/2    Øyangen  21 plass 

2/2    Fjorda  NC 5   2 plass

15/2  Jarenvannet     2o plass

16/2  Søndre Øyungen NC 6    22 plass

22/2  KM for GTSFK  2020    4 plass 

23/2  FM  Oppland Vassbråa.  6 plass

23/2 FM  Lag Oppland Vassbråa  1 plass

29/2  NM lag Rokosjøen  2 plass 

1/3   NM Individuelt Rokosjøen  33 plass

7/3    Finnsrudvannet   3 plass 

15/3  Randsfjorden

18/4  Ryssjøen

19/4  Eltsjøen 

 Under her er  en liste over mine " beste" plasseringer  pr 2 mars 2020 . 
 

 

 

      2 plass  NC  Fjorda 2020 
      2 plass  NM  Lag  2020 
      1 plass   Nordbytjernet 2017
      1 plass   FM  Oppland Fjorda 2018 
      5 plass   Norgescup  Storsjøen  2012 
      5 plass   Norgescup  Skumsjøen 2013
      1 plass   Snertingdalcup Totalt  2016
      2 plass   Langvatnet  2016
      3 plass Nordbytjernet 2012
      2 plass   Soneren 2014 
      10 plass  NM  Røgden  2018 
      1 plass   FM Lag Lønnsjøen 2012
       4 plass   Sillongen  Påskecup 2013
      4 plass   Tullreien   2014
      4 plass   Tullreien 2019
      3 plass   Finnsrudvannet 2020
      1  plass   FM  Oppland Lag 2020 
      4 plass   Hersjøen 2015
      2 plass   Abbortjern 2015
      5 plass  Nord-Mesna  2015 
      5 plass   Storsjøen    2016
      4 plass  Abbortjern  2016
      7 plass  Lag NM   2016 
      3 plass  Sillongen 2018
     1 plass Klubbmesterskap 2018
     1 plass Storvatnet Østsinni 2019
     2 plass Klubbmrsterskap  2019  

Resultater Klubbmesterskap GTSFK 2019 Eriksrudtjernet

KM  for GTSFK på ERIKSRUDTJERNET 28/12-19

 

1 Paal Runden            5530 g   Klubbmester 2019

2 Aasmund Sæther     3970 g

3 Erik Olstad              3340 g

4 Terje Haugom         2960 g

5 Kenneth Ottosen    2900 g

6 Magnus Andersson  2670 g

7 Odd H Hansen        2440 g

8 Terje V Larsen         530 g

 

 

Resultater Km Gtsfk 2020 Skumsjøen

 

Herrer

1) Kenneth Ottosen   4780 g   Klubbmester 2020 

2) Odd H Hansen       4280 g

3) Halvdan Sangnes    2985 g

4) Aasmund Sæther   2535 g

5)Tom Rune Fjellberg 2300 g

6) Magne O Sveen     2230 g

7) Paal Runden         2140 g

8) Erik Olstad           2075 g

9) Thomas Ødegård   1955 g

10 Terje V Larsen          0 g

 

Damer

1 ) Sonni Sangnes        1955 g

2 ) May A Østby            445 g 

 

Barn

Sigrid   H                  1135 g