Mine resultater i herrer senior

På denne siden vil jeg legge  inn mitt resultat i forhold til deltagere  i klassen herrer senior  ( P)  bak resultatet betyr premie. Topp 5 plasseringer er markert med  lyserødt 


Her er en liste over mine   " beste " plasseringer pr april  2018  
 
 Nr 1       1 plass    Nordbytjernet   2017 
 Nr 2       1 plass   FM  Oppland Fjorda 2018 
 Nr 3       5 plass   Norgescup  Storsjøen  2012 
 Nr 4       5 plass   Norgescup  Skumsjøen 2013
 Nr 5       1 plass   Snertingdalcup Totalt  2016
 Nr 6       2 plass   Langvatnet  2016
 Nr 7       3 plass Nordbytjernet 2012
 Nr 8       2 plass   Soneren 2014 
 Nr 9       10 plass  NM  Røgden  2018 
 Nr 10      1 plass   FM Lag Lønnsjøen 2012
 Nr 11      4 plass   Sillongen  Påskecup 2013
 Nr 12      4 plass   Tullreien   2014
 Nr 13      4 plass   Hersjøen 2015
 Nr 14      2 plass   Abbortjern 2015
 Nr 15      5 plass  Nord-Mesna  2015 
 Nr 16      5 plass   Storsjøen    2016
 Nr 17      4 plass  Abbortjern  2016
 Nr 18      7 plass  Lag NM   2016 
 Nr 19      3 plass  Sillongen 2018 


Sesongen 2017/18 (Mine plasseringer i HS ) 

26/11   Kule  Elgsjøen   27 fisker  1160 gram    2 plass av 9 deltagere( p)    
17/12   NC 1 Skumsjøen      58 fisker 1975 g       8  plass av  65  deltagere ( p )  
28/12      Kule   Fjorda            52 fisker 3360 g      14 plass av 38 deltagere
7/1        NC 2  Vingersjøen     55 fisker 2552  g   12 plass av 68 deltagere( p) 
14/1      NC   3  Storsjøen       90 fisker 2440 g   26 plass av 79 deltagere   
28/1        NC     4   Lyseren           98 fisker 5725 g     22 plass av 72 deltagere    
4/2          NC     5  Molandsvannet 101 fisker 6260 g    27 plass av 61 deltagere   
10/2        Nordbytjernet                46 fisker 1051 g     6 plass av 80 deltagere(p)   
11/2        Steinsfjorden               10 fisker 1150 g      41 plass av 43 deltagere   
18/2        NC  6  Goksjø               42 fisker 1255g      18 plass av 37 deltagere    
 24/2       Øyangen                                              10 plass av 23 deltagere
25/2        FM Oppland  Fjorda      74 fisker 5090 g      1 plass av  18 deltagere(p)
25/2        FM  LAG  Fjorda                                   1 plass av 3 lag ( p )  
3/3         Lag  NM  Røden                                     33 plass av 41 lag 
4/3         Individuelt NM  Røgden  24 fisker 2104 g     10 plass av 121 deltagere(p) 
11/3       NM  Mormyska Steinsfjorden    570 g        34 plass av 40 deltagere 
17/3       Soneren                         10 fisker 630 g          4 plass av 15 deltagere 
24/3       Sillongen                       75 fisker 2875 g             3 plass av  25 deltagere ( p)
29/3       Einafjorden               13 fisker 1325 g        16 plass av 62 deltagere( p)
30/3       Randsfjorden                                      10 plass av 35 deltagere ( p) 
14/4      Ryssjøen  Trysil cup 1   14 fisker 792 g      27 plass av 42 deltagere 
 






Sesongen 2016/17 ( Mine plasseringer i  HS )

18/12  Skumsjøen  NC 1            23 plass av 71 deltagere 
27/12  Kalvsjøtjernet  Julekule  12 plass av 23 deltagere.
28/12  Stavsjø   Julekule           17 plass av 43 deltagere
30/12  Elgsjøen Julekule            5 plass av 34 deltagere (p)
7/1     KM Steffensrudtjernet      3 plass av 13 deltagere (p)
8/1    Vingersjøen  NC 2             25 plass av 73 deltagere 
15/1   Storsjøen  NC 3               28 plass av 63 deltagere.
29/1   Steinsfjorden  NC 4           23 plass av 87 deltagere
11/2   Nordbytjernet                 1 plass av  116 deltagere ( p)
12/2   Lyseren   NC 6                   36 plass av 78 deltagere 
25/2   Skrukkelisjøen                   10 plass av 27 deltagere
26/2   Randsfjorden FM                 3 plass  av 9 deltagere ( p) 
26/2   Randsfjorden FM lag           1 plass av 3 lag ( p)
4/3     NM  lag  Mjøsa                    23 plass av 59 lag 
5/3     NM  Individuelt Mjøsa          60 plass av 175 deltagere 
12/3   Storvatnet  Nordre Land      3 plass av 15 deltagere ( p) 
25/3   Einafjorden                         25 plass av 57 deltagere 
26/3   Storsjøen                            8 plass av  48 deltagere( p) 
28/3   Kule Brennsætersjøen         4 plass av 12 deltagere 
13/4   Kule Botshaugtjernet           5 plass av 16 deltagere 
24/4   Trysilcup 1 Rysjøen              9 plass av   60 deltagere( p)
23/4   Trysilcup 2 Eltsjøen             20 plass av 55 deltagere( p) 
23/4   Trysilcup  Totalt                  14 plass av  142 deltagere 

Sesongen 2015/2016 ( Mine plasseringer i HS )

5/12  Landsjøen               34 plass av 35 deltagere. 
6/12  Eltsjøen  NC 1         37 plass av 56 deltagere. 
20/12 Gjesåssjøen NC 2    34 plass av 56 deltagere 
27/12  Isfiskeskule på Stavsjø  22 plass av 25 deltagere🎅🏻
28/12 Isfiskekule Brennsætersjøen  7 plass av 20 deltagere 🎅🏻
2/1.   Isfiskekule Rokosjøen.  14 plass av 28 deltagere 🎅🏻
3/1.  Skrukkelisjøen   NC 3    26 plass av 65 deltagere 🚽
9/1   KM for GTSFK  Skumsjøen. 5 plass av 12 deltagere 🚽
16/1  Lauvnesvatnet  NC 4.      28 plass av 45 deltagere 
31/1  Skumsjøen       NC 5        39 plass av  58 deltagere 
6/2    Hersjøen                        21 plass  av 35 deltagere 
7/2   Mormyska Sillongen         17 plass av 29 deltagere 
13/2. Nordbytjernet                 51 plass av 212 deltagere (p)
14/2. Tullreien.   NC 6.             10 plass av 50 deltagere  ( p) 
21/ 2. Storkule på Lyseren.        13 plass av 34 deltagere   
28/2   FM Oppland Skonnordtjern  15 plass av 16 deltagere   
5/3    Lag NM   Steinsfjorden        7 plass av  50 lag ( p)
6/3    NM  Individuelt Steinsfjorden 110 plass av 145 deltagere 
12/3. Lønnsjøen.                             3 plass  av 6 deltagere ( p)
19/3. Sillongen                               7 plass av 28 deltagere ( p)
20/3. Randsfjorden.                       21 plass av 28 deltagere 
27/3  Storsjøen.                            5 plass av 30 deltagere ( p)
2/4   Abbortjern                           4 plass av 18 deltagere ( p)
3/4   Langvatnet                           2 plass av 23 deltagere ( p)
3/4   Snertingdalcup totalt            1 plass                        ( p) 
9/4   KM  Mormyska Eriksrud          7 plass av 9 deltagere 
10/   Nord-Mesna                          28 plass av 42 deltagere 
10/4  Lagkonk   Nord-Mesna            3 plass av 9 lag    ( p ) 
13/4  Kule Steffensrudtjernet        3 plass av 4 deltagere 
16/4   Rysjøen                               36 plass av 69 deltagere 
17/4   Eltsjøen                               50 plass av 57 deltagere 
17/4   Trysilcup Totalt                   84 plass av 117 deltagere 





Sesongen 2014/15 ( mine plasseringer i HS) 

21 des -14 Nc 1  Skumsjøen               21 plass av 64 deltagere
26 des-14.Romjulsnappet Tullreien   4 plass av 17 deltagere (p)
4 jan-15  KM GTSFK. Steffensrudtjernet  7 plass av 21deltagere
11 jan-15 Nc 2 Vingersjøen                17 plass  av 64 deltagere
24 jan-15. Nordbytjernet.              10 plass av 104 deltagere(p)
25 jan -15.Nc 3 Steinsfjorden         45 plass av 83 deltagere 
7 feb-15  Hersjøen.                         4 plass av 38 deltagere(p)
8 feb-15. Nc 5 Heivannet                16 plass av 42 deltagere 
15 feb-15 Nc 6 Lyseren                   48 plass av 86 deltagere 
28 feb. Lag NM. Røgden                  12 plass av 45 lag ( p )
1 mars. NM Individuelt Røgden.       46 plass av 122 deltagere
7 mars NM Mormyska  Steinsfjorden 10 plass av 30 deltagere
15 mars Storvatnet Homb.               4 plass av 11 deltagere ( p)
17 mars.GTSFK-kule  på Laupen        2 plassav 4 deltagere 
22 mars Skrukkelisjøen                    23 plass av 31 deltagere 
28 mars Sillongen.                          5 plass  av 29 deltagere (p)
29 mars  Øyangen                       12 plass  31 deltagere 
29 mars   Øyangen Lag                       3 plass av 11 lag ( p ) 
3 april. Eriksrudtjernet                 12 plass  av 28 deltagere. 
4 april. Grønnsjøen.                       5 plass av 24 deltagere ( p)
11 april Langvatnet                        9 plass av 26 deltagere.
12 april Abbortjern                         2 plass av 20 deltagere ( p)
19 april Nord-Mesna                      5 plass av 34 deltagere ( p)

Sesongen  2013/14  
 

15 des 2013  Skumsjøen NC 2        5 plass av 62 deltagere( p )
26 des 2013  Kalvsjøtjernet          25 plass av 35 deltagere
29 des 2013  Skrukkelisjøen          26 plass av 37 deltagere
15  jan 2014  Skumsjøen NC 3       25 plass av 61 deltagere  
 1   feb 2014  Hersjøen                17 plass av 26 deltagere 
 2   feb 2104  Gjesåssjøen NC 5     34 plass av 44 deltagere  
 9  feb  2014  Tullreien  NC 6        20 plass av 40 deltagere
23  feb 2014  Elgsjøen                 10 plass av 29 deltagere ( p)
1   mars 2014  Soneren                2 plass av 18 deltagere ( p)
9  mars 2014 Rokosjøen               31 plass av 46 deltagere
14 mars 2014 Skrukkelisjøen.       29 plass av 35 deltagere 
16 mars 2014 Eriksrudtjernet       13 plass av 21 deltagere 
29 mars 2014 Kule Garsjøen         12 plass av 16 deltagere 
30 mars 2014  Mesna                     26 plass av 41 deltagere
5   april 2014  Kule Bergsjøen        9 plass av 15 deltagere.
6   april 2014  Øyangen               29 plass av 32 deltagere.
11 april 2014 Langvatnet              15 plass av 21 deltagere 
12 april 2014 Abbortjern                7 plass av 19 deltagere 
26 april 2014 Søndre Ulvsjøen        42 plass av 46 deltagere
27 april 2014 Eltsjøen                   43 plass av 46 deltagere


Sesongen 2012/13
 

8 des 2012     Landsjøen              25 plass av 27 deltagere   
9 des 2012     Tørbergsjøen          15 plass av 24 deltagere
16 des 2012    Gjesåssjøen NC 2   40 plass av 47 deltagere.
5 Jan  2013     Skrukkelisjøen        29 plass av 40 deltagere 
12 Jan 2013    Eriksrudtjernet         7 plass av 15 deltagere
13 Jan 2013    Storsjøen                 11 plass av 33 deltagere.
 27 jan 2013   Skumsjøen NC 4        16 plass av  40 deltagere. 
 2  feb 2013   Hersjøen                   6 plass av 31 deltagere (p)
 3 feb 2013    Lyseren NC 5            40 plass av 88 deltagere.
 9 feb 2013    Nordbytjernet          35 plass av 88 deltagere(p)
17 feb  2013   Glomma                   8 plass av 14 deltagere
24 feb 2013   Lønnsjøen FM           
 4 plass av  12 deltagere.(p)
24 feb 2013   Lønnsjøen FM( lag)     3 plass  av 6 lag ( p)
2 mars 2013   Akersvannet NM (lag)  26 plass av 58 lag
3 mars 2013   Goksjø  NM             121 plass av 152 deltagere
10 mars 2013  Mjøsa v/ Gjøvik        ? plass av 20 deltagere.
16 mars 2013  Nugguren                   7 plass av 14 deltagere.
17 mars 2013  Storvatnet/Homb      4 plass av 10 deltagere(p)
23 mars 2013  Sillongen                   4 plass av 27  deltagere(p)
24 mars 2013  Øyangen                    5 plass av 32 deltagere(p)
30 mars 2013  Svartungen                10 plass av 17 deltagere
1  april  2013  Gorningen
NC 1         21 plass av 44 deltagere.
6 april   2013   Næra ( sør)              27 plass av 51 deltagere
7 april   2013  Steinsfjorden            25 plass av 43 deltagere.


Sesongen  2011/2012.

8 jan 2012          Storsjøen NC 2       5 plass av 56 deltagere( p)
15 jan 2012        Skumsjøen NC 3        31 plass av 53 deltagere.
5 feb 2012          Lyseren  NC 4            52 plass av 64 deltagere.
11 feb 2012        Nordbytjernet          3 plass av 78 deltagere. ( p)
12 feb 2012        Akersvannet NC 5       27 plass av 42 deltagere.
26 feb 2012        Lønnsjøen FM          11 plass av 13 deltagere.
26 feb 2012        Lønnsjøen FM lag       1 plass av 5 lag. ( p )
3 mars 2012        Lag NM Rokosjøen    29 plass av 54 lag
4 mars 2012        NM Rokosjøen         36 plass  av 161 deltagere. (p )
11 mars 2012      Steinsfjorden           23 plass av 33 deltagere.
18 mars 2012      Storvatnet  Homb       2 plass av 5 deltagere.( p)
24 mars 2012      Næra                       37 plass av 48 deltagere.
25 mars 2012      Næra NC 1 2013         28 plass av 75 deltagere.
7 april  2012       Rysjøen                   14 plass av 36 deltagere.
8 april 2012        Eltsjøen                   11 plass av 48 deltagere ( p)

Sesongen 2010/2011

19 des 2010       Skumsjøen             44 plass av 44 deltagere.
26 des 2010       Steinreien NC         16 plass av 37 deltagere
30 jan 2011        Isesjø                    35 plass av 50 deltagere.
5 feb 2011         Steinsfjorden         39 plass av 48 deltagere.
12 feb 2011      Nordbytjernet     23 plass av 65 deltagere.( p )
20 feb 2011       FM Svartungen         4 plass av 7 deltagere.
5 mars 2011       Lag NM Sigernes      40 plass av 49 lag.
6 mars 2011       NM Vingersjøen       70 plass av 137 deltagere.
20 mars 2011      Grønnsjøen            20 plass av 25 deltagere.
26 mars 2011      Næra                     44 plass av 50 deltagere.
2 april 2011       Einafjorden        23 plass av 85 deltagere, ( p )
3 april 2011       Sillongen              5 plass av 34 deltagere. ( p )
9 april 2011       Abbortjern              11 plass av 16 deltagere.
10 april 2011      Langvatnet               6 plass av 10 deltagere.



Sesongen 2009/2010.

7 mars  2010       NM Einafjorden.   135 plass av 155 deltagere.
14 mars 2010      Harestuvannet       14 plass av 39 deltagere.
27 mars 2010      Sillongen               18 plass av 22 deltagere.
1 april  2010    Einafjorden ØM    26 plass av 81 deltagere. ( p )
2 april 2010       Skumsjøen             24 plass av 25 deltagere.
3 april 2010       Grønnsjøen             20 plass av 29 deltagere.
17 april 2010      Abbortjern            15 plass av 15 deltagere.
18 april 2010      Langvatnet            10 plass av  13 deltagere. 








 









Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE